Sposoby na opóźnienie wytrysku podczas stosunku

Przedwczesny wytrysk jest najczęściej rozpoznawaną dysfunkcją seksualną u mężczyzn w każdym wieku. Mężczyzna nie jest w stanie kontrolować wytrysku podczas stosunku seksualnego. Często niektórzy mężczyźni zaledwie kilka sekund lub minut po rozpoczęciu stosunku płciowego. Istnieją jednak skuteczne środki behawioralne, które pomagają zapobiegać ejakulacji. Połączenie tych technik wraz z doradztwem seksualnym i terapią farmakologiczną (np. Kamagra) jest skutecznym rozwiązaniem tego problemu dla wielu mężczyzn.

Fakty, które warto wiedzieć o przedwczesnym wytrysku

Istnieją dwa rodzaje przedwczesnego wytrysku: trwający całe życie (pierwotny) i nabyty (wtórny). Pierwszy typ zaczyna się bardzo wcześnie u nastolatków, kiedy powstają pierwsze doświadczenia seksualne. Jest to dość skomplikowane, ponieważ najczęstsze są przyczyny psychologiczne. Drugi rodzaj przedwczesnego wytrysku często występuje w późniejszym okresie życia i jest spowodowany ciśnieniem psychicznym (problemy w związkach, stres) lub przyczynami fizycznymi (cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi). Warto podkreślić, że Kamagra może wspomóc pokonanie wytrysku nabytego.

Techniki opóźniania wytrysku

Istnieje wiele sposobów i technik, które możesz wypróbować samemu, aby zapobiec przedwczesnemu wytryskowi. Przykłady obejmują częstszy seks lub masturbację na kilka godzin przed stosunkiem. Możliwe jest zastosowanie grubszej prezerwatyw, które zmniejszają wrażliwość penisa. Techniki behawioralne są tymczasowymi środkami zapobiegającymi wytryskowi. Często jednak nie oferują one rozwiązania długoterminowego. To może trwać kilka miesięcy, aby doświadczyć efektu w stosowaniu tych technik, ale to nie rozwiązuje rzeczywistego problemu.

Technika Start-stop

Technika ta jest prawdopodobnie najczęściej stosowaną metodą, ponieważ może być wykonywana samodzielnie lub z partnerem. Penis jest stymulowany aż do momentu, gdy ma nastąpić wytrysk. Następnie stymulacja zostaje zatrzymana na około 30 – 60 sekund, aż do momentu, gdy poczujemy znowu kontrolę. Powtarza się to 4-5 razy z przerwami za każdym razem na krótko przed orgazmem.

Technika ściskania

W technice wyciskania penis jest ściskany przy żołędziu na krótko przed orgazmem (około 30 sekund). To nagłe przerwanie wpływa na erekcję, która może jednak zostać odwrócona przez ponowną stymulację. Powinno się również powtórzyć tę metodę 4 do 5 razy, aż do momentu, kiedy będziemy mogli sami zdecydować, kiedy należy wykonać wytrysk. W celu osiągnięcia długotrwałej skuteczności, technika wyciskania powinna być stosowana przez kilka miesięcy.

Więcej informacji na https://viagra.edu.pl/

Comments for this post are closed.